ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT

Ertürk Otomatik Şanzıman olarak yaptığımız her türlü mekanik bakım ve onarım için 6 ay garanti verilmektedir.

Garanti dahilindeki tüm araçlar için ÜCRETSİZ ÇEKİCİ HİZMETİ verilmektedir.

ATÖLYE TEKNİK EKİPMAN

Yaptığımız tüm işlemler üretici firmanın belirlemiş olduğu teknik standartlar ve onarım prosedürleri çerçevesinde gerçekleşmektedir.

Otomati̇k Şanzıman Tamiri

Servisimizde aracınız özenle incelendikten sonra gerekli durumlarda şanzıman içi revizyon yapılmaktadır. Revizyonda şanzıman içi tüm ana parçalar ve bunların yanında hasar almış parçalar orijinal parçalar ile değiştirilir ve uzman kadromuzca testleri yapılarak sizlere teslim edilir.

Otomati̇k Şanzıman Bakım

Genel olarak uygulanan bakım her 40.000 kilometrede yada 2 yılda bir şanzıman yağının ve filtresinin değiştirilmesidir. Servisimizde bu işlem 1 saatten az sürede yapılmakta ve değiştirilecek yağ ve yağ filtresi araca uygun original parçalarla yenilenmektedir.

Otomati̇k Şanzıman Beyni

Çoğu zaman araçlarımızda yaşanan ufak bir elektronik şanzıman beyin arızası gün geçtikçe ilerler ve aracımıza daha büyük zararlar ve arızalar vermektedir. Çelik Otomatik Şanzıman Servisinde otomatik şanzıman beyini, bunlarla beraber basınç sağlamakla görevli selenoidler ve elektronik aksam arızaları özenle incelenip gerekli parçaların değişimi veya onarımı ile giderilmektedir.

İletişim için bizi arayabilir veya rezervasyon formunu doldurabilirsiniz.